Ręcznie robiona biżuteria

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM

wpis w: Prezent dla kobiety | 0

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM 

Ręcznie robiona biżuteria, tworzona z pasją i sercem, niosąca życiowe przesłanie, jest bardzo ceniona przez współczesną kobietę, która uwielbia znaczące i niebanalne dodatki. Lecz, czy wybierając bransoletkę lub naszyjnik z konkretnym motywem, zastanawiasz się nad tym, co symbolizuje? Czy kupując biżuterię kierujesz się tym, by odzwierciedlała Twój styl, osobowość, wyrażała Twoją pasję i Twoje uczucia? Jeśli tak, to ACHA Studio biżuteria sklep online jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Projektujemy i wykonujemy, z dbałością o każdy detal, biżuterię, która jest zarówno pięknym dodatkiem, jak i osobistym amuletem. Nasza biżuteria to przede wszystkim siła idąca za przesłaniem i moc drzemiąca w wyjątkowych, najciekawszych kamieniach. Co więcej, stonowana kolorystyka i proste formy sprawiają, że ma charakter ponadczasowy.

BIŻUTERIA WYKONANA RĘCZNIE Z SYMBOLAMI WYRAŻA WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

Delikatne bransoletki srebrne lub bransoletki z kamieni z zawieszkami i naszyjniki z symbolami obecnie cieszą się dużą popularnością. To właśnie ich znaczenie, w mniejszym lub większym stopniu, opowiada o kobiecie, która je wybiera, o jej emocjach, pasjach i niepowtarzalnym stylu. Dlaczego? Ponieważ Twoja biżuteria to właśnie Ty – Twoja osobowość i Twoje uczucia.

Ciekawych i wyjątkowych symboli jest wiele. Poniżej tylko niektóre z nich, najczęściej wybierane.

Nieskończoność – jako najbardziej rozpoznawalny i ponadczasowy symbol trwałości bliskich relacji – nieskończonej miłości lub przyjaźni, stałości w uczuciach. U nas znajdziesz bransoletkę i naszyjnik z nieskończonością, połączoną także z innymi motywami (sercem). To idealna propozycja na wymowny i elegancki prezent dla kobiety.

ręcznie robiona biżuteria

Serce – jeden z najpiękniejszych symboli miłości, oddania, pragnienia bycia z kimś. Biżuteria z sercem będzie zawsze przypominać obdarowanej kobiecie o łączącym Was uczuciu, nierozerwalnej więzi.

ręcznie robiona biżuteria

ręcznie robiona biżuteria

Róża wiatrów – jako również jeden z najpiękniejszych symboli, nawiązuje do podróżowania – odkrywania, poznawania samego siebie, poszukiwania wolności i pokonywania trudności. 

ręcznie robiona biżuteria

Drzewo życia – cieszący się popularnością symbol życia, wewnętrznej siły, wiedzy i mądrości. Utożsamiane jest również z indywidualnością oraz rozwojem osobistym.

Koniczyna czterolistna – chyba wszystkim znany symbol szczęścia i dobrego losu. Jej znaczenie jest różnie interpretowane. Szczęście może wynikać z właściwości liczby cztery, która symbolizuje m. in. cztery strony świata, pory roku, żywioły i fazy życia. Najpopularniejsza z opinii głosi, że każdy listek koniczynki ma przypisane szczególne znaczenie: miłość, wiarę, nadzieję i szczęście. To właśnie tego czwartego listka najczęściej brakuje. 

SYMBOLE GEOMETRYCZNE W BIŻUTERII

Ponadto, proste, klasyczne symbole, jak np. koła z wygrawerowanymi napisami, również doskonale oddają uczucia. Dostępne u nas zarówno bransoletki, jak i naszyjniki z grawerami HOPE czy LOVE to swego rodzaju amulety. Takie dodatki motywują, dodają siły, energii i odwagi. Idealne dla każdej kobiety. Można je nosić niezależnie od pory roku, okazji czy panujących trendów. Doskonale komponują się z każdym strojem – codziennym, bardziej zobowiązującym, a nawet sportowym. Taka biżuteria z przesłaniem to również idealny pomysł na piękny i elegancki prezent.

ręcznie robiona biżuteria

Jednak, poza jasnymi, wszystkim znanymi przekazami, są również symbole osobiste, niejednoznaczne. Ich znaczenie znasz tylko Ty i to jest wyjątkowe. Dlatego u nas możesz stworzyć taki właśnie swój, jedyny i niepowtarzalny symbol. Odwiedź naszą stronę ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE i napisz do nas. Zaprojektuj samodzielnie biżuterię i nadaj jej niezwykłego charakteru. 

Pamiętaj, że delikatna biżuteria z wyjątkowym przesłaniem, nie potrzebuje reklamy, ona zawsze broni się sama.

Czekamy na Ciebie ACHA Studio Biżuteria Sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.