ręcznie robiona biżuteria

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM

wpis w: Biżuteria | 0

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM – TWÓJ OSOBISTY TALIZMAN

Czy wybierając konkretną bransoletkę lub naszyjnik zastanawiasz się nad tym, co symbolizuje? Czy kupując biżuterię kierujesz się tym, by odzwierciedlała Twój styl, osobowość, wyrażała Twoje emocje i uczucia? Jeśli tak, to nasz sklep jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Projektujemy i wykonujemy biżuterię, która nie tylko pęknie wygląda, ale i jest wymowna. Nasza biżuteria to siła idąca za wielkim przesłaniem i moc drzemiąca w wyjątkowych kamieniach. Co więcej, stonowana kolorystyka i proste formy sprawiają, że ma ona charakter ponadczasowy.

BRANSOLETKI I NASZYJNIKI Z SYMBOLAMI

Bransoletki i naszyjniki z zawieszkami – symbolami, nawiązującymi do wierzeń, kultury są obecnie bardzo popularne. To właśnie ich znaczenie, w mniejszym lub większym stopniu, świadczy o nas. Wśród tych najczęściej spotykanych motywów można wymienić:

Nieskończoność – jako symbol nieskończonej miłości lub przyjaźni, stałości w uczuciach. U nas znajdziesz nieskończoność połączoną także z innymi symbolami (np. sercem).

Diament – uwielbiany w nowoczesnej biżuterii symbol trwałych uczuć, potęgi i władzy.

Drzewo – utożsamiane z życiem, siłą i mądrością.

Koniczynka – symbolizująca szczęście i powodzenie.

Serce – symbol miłości, oddania.

Skrzydła – związane z lekkością, wolnością, chęcią poznawania świata.

Ponadto, proste, klasyczne symbole, np. koła z wygrawerowanymi napisami również doskonale oddają uczucia. Dostępne u nas bransoletki i naszyjniki z grawerami HOPE czy LOVE to swego rodzaju talizmany, które motywują, dodają siły i odwagi. Idealne dla każdej kobiety ceniącej minimalizm i ponadczasowość. Można je nosić niezależnie od pory roku, okazji czy panujących trendów. Doskonale komponują się z każdym strojem – codziennym, wieczorowym, a nawet sportowym. Taka biżuteria z przesłaniem to również idealny pomysł na niepowtarzalny prezent.

Jednak, poza jasnymi, wszystkim znanymi przekazami, są również symbole osobiste, niejednoznaczne. Ich znaczenie znasz tylko Ty i to jest wyjątkowe. Dlatego u nas możesz stworzyć taki właśnie symbol. Odwiedź naszą stronę ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE i napisz do nas. Zaprojektuj samodzielnie biżuterię i nadaj jej niepowtarzalny charakter. Wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni i potrzeb.

Pamiętaj, że delikatna biżuteria z wyjątkowym przesłaniem, nie potrzebuje reklamy, ona zawsze broni się sama.

 

ręcznie robiona biżuteria

 

ręcznie robiona biżuteria

 

ręcznie robiona biżuteria

 

Poszukujesz biżuterii z przesłaniem, zapraszamy Cię do naszego sklepu → ACHA Studio Biżuterii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.