ręcznie robiona biżuteria

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM

wpis w: Biżuteria | 0

RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM – TWÓJ OSOBISTY TALIZMAN

Ręcznie robiona biżuteria obecnie zyskuje na popularności. Lecz, czy wybierając konkretną bransoletkę lub naszyjnik zastanawiasz się nad tym, co symbolizuje? Czy kupując biżuterię kierujesz się tym, by odzwierciedlała Twój styl, osobowość, wyrażała Twoje emocje i uczucia? Jeśli tak, to nasz sklep jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Projektujemy i wykonujemy biżuterię, która nie tylko pęknie wygląda, ale i jest wymowna. Nasza ręcznie robiona biżuteria to przede wszystkim siła idąca za wielkim przesłaniem i moc drzemiąca w wyjątkowych kamieniach. Co więcej, stonowana kolorystyka i proste formy sprawiają, że ma ona charakter ponadczasowy.

BIŻUTERIA ROBIONA RĘCZNIE Z SYMBOLAMI

Bransoletki i naszyjniki z zawieszkami – symbolami, nawiązującymi do wierzeń, kultury są obecnie bardzo popularne. To właśnie ich znaczenie, w mniejszym lub większym stopniu, świadczy o nas. Wśród tych najczęściej spotykanych motywów można wymienić:

Nieskończoność – jako symbol nieskończonej miłości lub przyjaźni, stałości w uczuciach. U nas znajdziesz nieskończoność połączoną także z innymi symbolami (np. sercem).

Diament – uwielbiany w nowoczesnej biżuterii symbol trwałych uczuć, potęgi i władzy.

Drzewo – utożsamiane z życiem, siłą i mądrością.

Koniczynka – symbolizująca szczęście i powodzenie.

Serce – symbol miłości, oddania.

Skrzydła – związane z lekkością, wolnością, chęcią poznawania świata.

Ponadto, proste, klasyczne symbole, jak np. koła z wygrawerowanymi napisami, również doskonale oddają uczucia. Dostępne u nas zarówno bransoletki, jak i naszyjniki z grawerami HOPE czy LOVE to swego rodzaju talizmany, które motywują, dodają siły i odwagi. Idealne dla każdej kobiety ceniącej minimalizm i ponadczasowość. Można je nosić niezależnie od pory roku, okazji czy panujących trendów. Doskonale komponują się z każdym strojem – codziennym, wieczorowym, a nawet sportowym. Taka biżuteria z przesłaniem to również idealny pomysł na piękny prezent.

Jednak, poza jasnymi, wszystkim znanymi przekazami, są również symbole osobiste, niejednoznaczne. Ich znaczenie znasz tylko Ty i to jest wyjątkowe. Dlatego u nas możesz stworzyć taki właśnie symbol. Odwiedź naszą stronę ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE i napisz do nas. Zaprojektuj samodzielnie biżuterię i nadaj jej niepowtarzalny charakter. Wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni i potrzeb.

Pamiętaj, że delikatna biżuteria z wyjątkowym przesłaniem, nie potrzebuje reklamy, ona zawsze broni się sama.

Czekamy na Ciebie. U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie – ACHA Studio Biżuterii.

ręcznie robiona biżuteria

 

ręcznie robiona biżuteria

 

ręcznie robiona biżuteria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.