biżuteria z kamieni naturalnych

BIŻUTERIA Z KAMIENI NATURALNYCH – LAPIS LAZULI

wpis w: Moc kamieni | 0

BIŻUTERIA Z KAMIENI NATURALNYCH  LAPIS LAZULI

Biżuteria z kamieni naturalnych coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Jednym z najciekawszych i niezwykle efektownych kamieni jest lapis lazuli, powszechnie stosowany w jubilerstwie. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa lapis – kamień, skała i arabskiego azul (pers. lazhward) – niebieski, niebo, co nawiązuje do jego niezwykłej kolorystyki. Kamień ten posiada bowiem charakterystyczną, intensywną barwę – niebiesko-granatową, fioletową lub zielono-niebieską z białymi, szarymi bądź złocistymi akcentami.

BIŻUTERIA Z KAMIENI W ŻYCIU CODZIENNYM

Lapis lazuli jest kamieniem prawdy, życiowej mądrości i inspiracji. Dlaczego? Pozwala otworzyć się na otaczający nas świat, wyrażać swoje uczucia i emocje, postępując jednocześnie w zgodzie z samym sobą i szacunkiem wobec innych ludzi. Sprzyja więc harmonii i budowaniu wszelkich pozytywnych relacji – w rodzinie, przyjaźni, związku. Jest to kamień polecany dla osób nieśmiałych, ponieważ dodaje niesamowitej, wewnętrznej siły i pewności siebie, co bardzo pomaga przy samoakceptacji i wyrażaniu siebie. Ponadto, potrafi przynieść rozstrzygnięcie i prawdę w sytuacjach, gdy toczy się walka między głosem serca a umysłu. Wpływa pozytywnie na rozwój duchowy, koncentrację i wspiera dążenie do wyznaczonych celów. 

Biżuteria z kamieniami lapisu lazuli stanowi idealne dopełnienie wielu codziennych czy wieczorowych stylizacji, dodając im elegancji i wyrazistości. Ze względu na głęboką, uniwersalną barwę można go łączyć z wieloma kolorami i każdym stylem. Co więcej, stanowi doskonałą alternatywę dla ponadczasowej czerni. 

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkową biżuterię z lapisu lazuli → ACHA Studio Biżuterii

biżuteria z kamieni naturalnych

Nas ten kamień absolutnie uwiódł, jesteśmy pewni, że Tobie również przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.