biżuteria z kamieni lapis lazuli

BIŻUTERIA Z KAMIENI NATURALNYCH – LAPIS LAZULI

wpis w: Biżuteria i inspiracje | 0

BIŻUTERIA Z KAMIENI NATURALNYCH  LAPIS LAZULI

Biżuteria z kamieni lapis lazuli to zdecydowanie, jedna z najciekawszych i najbardziej efektownych. Kamień ten, zwany też lazurytem, jest powszechnie stosowany w jubilerstwie. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa lapis – kamień, skała i arabskiego azul (pers. lazhward) – niebieski, niebo, co nawiązuje do jego niezwykłej kolorystyki. Kamień ten posiada charakterystyczną, intensywną, niebiesko-granatową barwę z białymi, szarymi bądź złocistymi akcentami, powstającymi w wyniku domieszek pirytu i kalcytu.

WŁAŚCIWOŚCI BIŻUTERII Z LAPIS LAZULI

Lapis lazuli jest kamieniem prawdy, życiowej mądrości i inspiracji. Dlaczego? Pozwala otworzyć się na otaczający nas świat, wyrażać swoje uczucia i emocje, postępując jednocześnie w zgodzie z samym sobą i szacunkiem wobec innych ludzi. Sprzyja więc harmonii i budowaniu wszelkich pozytywnych relacji – w rodzinie, przyjaźni, związku. Jest to kamień szczególnie polecany dla osób nieśmiałych, ponieważ dodaje wewnętrznej siły i pewności, mobilizuje do pracy nad swoimi słabościami, co jest bardzo pomocne przy samoakceptacji i wyrażaniu siebie. Ponadto, pomaga znaleźć rozwiązanie w sytuacjach, gdy toczy się walka między głosem serca a umysłu. Wpływa pozytywnie na rozwój duchowy, koncentrację i wspiera dążenie do wyznaczonych celów. Skuteczny także przy pozbywaniu się, odsuwaniu od siebie wszelkich negatywnych myśli.

EFEKTOWNA BIŻUTERIA Z KAMIENI LAPIS LAZULI ZACHWYCA SWOJĄ WYJĄTKOWOŚCIĄ

Tworzymy oryginalną biżuterię z energetycznych lapisów lazuli, która jest niezastąpiona zarówno w stylizacjach codziennych, biznesowych, jak i na specjalne okazje. Ze względu na głęboką i jednocześnie uniwersalną barwę, pięknie komponuje się z wieloma kolorami i każdym stylem. To doskonała alternatywa dla ponadczasowej czerni. 

Jedna z naszych propozycji to delikatna bransoletka z kamieni lapisu lazuli i srebra CREATE YOUR FUTURE /Stwórz swoją przyszłość/, wzbogacona ażurową zawieszką. Z pewnością odmieni każdy strój, dodając mu szyku i wyrazistości. To zdecydowanie subtelny, lecz wymowny i efektowny dodatek, idealny dla współczesnej kobiety.

biżuteria z kamieni lapis lazuli

Natomiast dla kobiet lubiących bransoletki z większych kamieni, mamy również doskonałe rozwiązanie – efektowną bransoletkę z lapisów lazuli, niosącą piękne, życiowe przesłanie BE BRAVE /Odwagi/.  biżuteria z kamieni lapis lazuli

Połączenie tych dwóch bransoletek daje niezwykle oryginalny, elegancki i wymowny zestaw na każdą okazję.

Nasze bransoletki z lapis lazuli tworzą również wyjątkowe kompozycje zarówno z naszymi bransoletkami łańcuszkowymi, jak i z pozostałymi kamieniami naturalnymi. Co więcej, nasza biżuteria zawsze łączy się z przesłaniem, więc to nie tylko dodatek, lecz osobisty amulet. Taka biżuteria to także idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety. 

Nas ten kamień absolutnie uwiódł. Jesteśmy przekonani, że i Tobie przypadnie do gustu.

Odwiedź nasz Sklep.

Polub i obserwuj nas na Facebook i Instagram. Zobacz nowości, ciekawe stylizacje biżuteryjne i propozycje na piękny prezent. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.