RÓŻA WIATRÓW W BIŻUTERII. SYMBOL WOLNOŚCI, SIŁY I SPEŁNIENIA

róża wiatrów w biżuterii

RÓŻA WIATRÓW W BIŻUTERII. SYMBOL WOLNOŚCI, SIŁY I SPEŁNIENIA

Róża wiatrów w biżuterii cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie, jeszcze bardziej zyskała na znaczeniu. Dlaczego? Współczesna kobieta uwielbia delikatną, lecz niebanalną i wymowną biżuterię, która podkreśla jej styl, osobowość, kobiecość i jednocześnie wyraża uczucia, marzenia, wspomnienia… Biżuteria staje się zarówno eleganckim i nowoczesnym dodatkiem, jak i pięknym, osobistym talizmanem. Z tego powodu to właśnie róża wiatrów jest jednym z najpiękniejszych i niezwykłych symboli. 

CO SYMBOLIZUJE RÓŻA WIATRÓW?

Wyjątkowa, intrygująca róża wiatrów posiada głęboko metaforyczne znaczenie. Zanim jednak przejdziemy do symboliki, warto wspomnieć, że pod pojęciem róży wiatrów mieszczą się dwie rzeczy. Pierwsza z nich róża kompasowa (tarcza kompasu z podziałką, wyznaczającą kierunkami świata), nanoszona na stare mapy morskie i używana przez żeglarzy przed wprowadzeniem kompasu magnetycznego. Natomiast druga to róża wiatrów przedstawiająca rozkład wiatrów.

Co zatem sprawia, że róża wiatrów tak urzeka swoją wyjątkowością? Przede wszystkim nawiązuje do podróżowania i chęci odkrywania tego, co nieznane, a co nas ciekawi. Mamy tutaj na myśli także chęć poznawania samego siebie. Róża wiatrów symbolizuje wolność, siłę i walkę z przeróżnymi trudnościami, przeciwnościami losu, wskazując drogę do szczęścia. Dawniej, była amuletem żeglarzy, zapewniając bezpieczny powrót do domu. Współcześnie, jest szczególnie popularnym motywem, stosowanym na przedmiotach, pamiątkach, w tym także w jubilerstwie. 

WYBIERZ BRANSOLETKI I NASZYJNIKI Z RÓŻĄ WIATRÓW ACHA STUDIO BIŻUTERII

Elegancka i subtelna, ręcznie robiona biżuteria z róża wiatrów jest dostępna w ACHA Studio Biżuteria Sklep online. Mamy dla Ciebie srebrne damskie bransoletki i naszyjniki ze srebra z wyjątkowej kolekcji FIND YOUR FREEDOM /Znajdź swoją “wolność”/, swoje miejsce na ziemi. To przesłanie dotyczy także dążenia do wyznaczonego celu czy osiągnięcia takiego stanu, kiedy czujemy się dobrze wolni, spełnieni, oddychamy pełną piersią.

Nasza delikatna bransoletka srebrna z zawieszką róża wiatrów idealnie prezentuje się osobno i w połączeniu z bransoletkami z kamieniami naturalnymi i szlachetnymi.

Propozycja z kamieniami księżycowymi to subtelny i elegancki zestaw TRUST YOUR INTUITION, FIND YOUR FREEDOM /Zaufaj intuicji, znajdź swoją “wolność”/. Doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Może to być wyjątkowy upominek z przesłaniem, jako prezent dla córki (osiemnastka) lub prezent dla przyjaciółki. A może wybierzesz go, jako piękny prezent dla siebie?

róża wiatrów w biżuterii

Warto zwrócić też uwagę na piękne połączenie srebra z naturalnym akwamarynem, czyli nasz zestaw GO YOUR OWN WAY, FIND YOUR FREEDOM /Idź własną drogą, znajdź swoją “wolność”/. Delikatny, lecz szykowny i efektowny, sprawdzi się na każdą okazję. 

róża wiatrów w biżuterii

Kolejna, to oryginalna bransoletka z kamieni zoisyt z rubinem z różą wiatrów, w wersji wkładanej na rękę (na gumce jubilerskiej). Tworzy niepowtarzalny zestaw z naszą delikatną bransoletką z motywem gór. Opowiada on o wielkiej pasji i fascynacji w niebanalny sposób. Wyraża piękne uczucia – miłość do wędrówek górskich, zachwycających krajobrazów, do tego niesamowitego uczucia wolności i dawki pozytywnej energii.

róża wiatrów w biżuterii

W naszej kolekcji FIND YOUR FREEDOM znajdziesz również przyciągający swą subtelnością i wyjątkową symboliką delikatny naszyjnik srebrny z różą wiatrów. Doskonały dodatek do każdej stylizacji – codziennej, biznesowej i na specjalne okazje. To także idealna biżuteria na piękny prezent dla kobiety. 

róża wiatrów w biżuterii

Delikatna, elegancka i zawsze na czasie biżuteria z różą wiatrów wyraża więcej niż słowa i z pewnością sprawi wielką radość. Kobiety uwielbiają takie wyjątkowe i znaczące prezenty.róża wiatrów w biżuterii

INSPIRACJE BIŻUTERYJNE ACHA STUDIO BIŻUTERII

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych stylizacji z bransoletką ze srebra róża wiatrów i naszyjnikiem srebrnym róża wiatrów. Wybierz coś dla siebie lub stwórz swój własny, niepowtarzalny zestaw.

Sprawdź pełną ofertę ACHA Studio Biżuteria Sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.