bransoletki ręcznie robione


BRANSOLETKI RĘCZNIE ROBIONE NA TWÓJ NADGARSTEK

Z pewnością chcesz, by Twoja bransoletka była wygodna i towarzyszyła Ci przez długi czas. Dlatego, przed jej zakupem ustal obwód nadgarstka, na jaki powinna być wykonana. Jest to istotne, ponieważ nasze bransoletki ręcznie robione przygotowujemy indywidualnie, na obwód nadgarstka wybrany przy składaniu zamówienia.

Zdarza się czasami, że wybierając obwód nadgarstka, sugerujemy się długością bransoletki. Pamiętaj, że to nie jest to samo. Dochodzi tu też kwestia materiału, z jakiego wykonana jest bransoletka – łańcuszkowa (płaska, przylegająca) będzie najbliższa obwodowi nadgarstka, natomiast bransoletka z kamieni, zwłaszcza tych większych, musi być większa, zatem do obwodu w tym przypadku dodamy więcej centymetrów.

JAK ODPOWIEDNIO ZMIERZYĆ OBWÓD NADGARSTKA? 

Nadgarstek owiń sznurkiem/tasiemką krawiecką w najszerszym miejscu (na kościach). Ważne, aby sznurek/tasiemka oplatały nadgarstek delikatnie (nie za mocno, nie za ciasno). Następnie, zmierz ich długość za pomocą linijki. Dokonaj pomiaru dwa lub trzy razy, aby mieć pewność, że jest właściwy. 

Do otrzymanego obwodu nie dokładaj dodatkowych centymetrów. Zrobimy to my.

Ewentualnie, jeżeli długość sznurka/tasiemki krawieckiej mieści się pomiędzy dwoma, podanymi przez nas obwodami, zastanów się jaką bransoletkę wolisz – dopasowaną czy delikatnie opadającą na nadgarstek. Możesz również zamieścić ten wymiar w uwagach do zamówienia.

Wszystko to ma znaczenie, ponieważ wpłynie na Twoją satysfakcję z zakupu i Twój komfort podczas noszenia. Zapobiegnie również rozerwaniu bransoletki.