BIŻUTERIA Z GRANATEM ZACHWYCA I INSPIRUJE

biżuteria z granatem

BIŻUTERIA Z GRANATEM ZACHWYCA I INSPIRUJE

Biżuteria z granatem, niezwykle szykownym i w rzeczywistości stosunkowo rzadkim kamieniem szlachetnym, zachwyca od najdawniejszych czasów. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa granatum, co nawiązuje do owocu granatu. Minerał jest bogaty w różne odcienie barw, natomiast najczęściej spotykamy granaty czerwone, fioletowo-czerwone i pomarańczowe. Są też takie, które mogą zmieniać barwę w zależności od źródła światła. Niektóre granaty charakteryzują się asteryzmem, czyli zjawiskiem optycznym, polegającym na pojawieniu się wąskich smug światła, przenikających przez kamień, mogą wywoływać efekt błyszczącej gwiazdy lub kociego oka. Poniekąd, dzięki temu, granat przyciąga uwagę tak pięknym blaskiem. To wszystko sprawia, że granat jest niepowtarzalnym, bardzo cenionym i popularnym kamieniem w jubilerstwie.

W CZYM TKWI SIŁA BIŻUTERII Z GRANATÓW?

Szlachetny granat, przede wszystkim, dodaje odwagi, siły i motywacji do działania. Kamień ten wzmacnia poczucie własnej wartości, co sprawia, że pozwala w pełni zaakceptować siebie i to, co się posiada. Uwalnia od strachu przed nieznanym, umożliwiając tym samym podążanie za wyzwaniami i marzeniami. Szczególnie polecany dla osób, które, mimo, iż nie są zadowolone z obecnego stanu rzeczy, z tego, co dzieję się w ich życiu, obawiają się wszelkich zmian. Nie wierzą w siebie, w swoje możliwości, więc bezpiecznie pozostają przy tym, co, ich zdaniem, jest pewne, znane i bezpieczne. Granat zapewnia ukojenie, łagodzi rany emocjonalne i daje siłę, by ten lęk przezwyciężyć, otworzyć się na nowe przeżycia, doświadczenia. Ponadto, wyzwala talenty i pomaga odnaleźć pasję. Jest to również kamień miłości i seksualności, może także wzmacniać przyjaźń. Sprzyja rozwojowi osobistemu i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

BIŻUTERIA Z GRANATEM TO NIEZASTĄPIONY DODATEK

Jeśli poszukujesz subtelnej, wymownej i eleganckiej biżuterii z granatów to warto odwiedzić nasz sklep online. Mamy dla Ciebie bransoletki z granatem, które idealnie uzupełnią każdy Twój strój, dodając mu szyku i podkreślając Twój niepowtarzalny styl. Taka biżuteria sprawdzi się na co dzień, do pracy i na specjalne okazje. 

Delikatna bransoletka granaty i srebro BELIEVE IN YOURSELF /Uwierz w siebie/ (kamienie około 3 mm), z subtelną, lecz efektowną, ażurową zawieszką. 

biżuteria z granatem

Elegancka bransoletka z granatów i srebra BELIEVE IN YOURSELF /Uwierz w siebie/ z nieco większych kamieni (około 4 mm), również z ciekawą zawieszką.

Bransoletki z granatów pięknie współgrają z naszymi delikatnymi bransoletkami srebrnymi i bransoletkami z kamieniami naturalnymi i szlachetnymi, tworząc wyjątkowe zestawy z życiowym przesłaniem. Taka biżuteria staje się zarówno eleganckim dodatkiem, jak i osobistym amuletem.

Srebrne bransoletki z granatem KEEP THE FAITH, TAKE THE RISK /Nie trać wiary, zaryzykuj/, wzbogacone koniczynką i krzyżykiem z kryształkami.

Delikatne bransoletki z granatów i spineli STAY TRUE TO YOURSELF, BELIEVE IN YOURSELF /Pozostań wierna sobie, uwierz w siebie/.

biżuteria z granatem

Pięknie prezentuje się również zestaw dwóch bransoletek wykonanych z granatów i srebra 925. Zawieszka z konstelacją gwiazd, poniżej raka (możemy wykonać biżuterię dla każdego znaku zodiaku), sprawi, że bransoletki dodatkowo podkreślą indywidualny charakter kobiety.

biżuteria z granatem

Elegancka, srebrna biżuteria z granatem to także idealne rozwiązanie na niepowtarzalny i piękny prezent dla każdej kobiety. Wyraża więcej niż słowa i z pewnością sprawi wielką radość. Kobiety uwielbiają takie prezenty.

biżuteria z granatem

Możemy również wykonać bransoletkę z granatów na Twoje indywidualne zamówienie, z inną zawieszką. W celu ustalenia szczegółów napisz do nas Biżuteria na zamówienie.

Poniżej kilka ciekawych, oryginalnych stylizacji z granatem. Zainspiruj się.

Sprawdź naszą pełna ofertę w Sklepie internetowym z biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.