RÓŻA WIATRÓW W BIŻUTERII PRZYCIĄGA WYJĄTKOWOŚCIĄ

RÓŻA WIATRÓW W BIŻUTERII PRZYCIĄGA WYJĄTKOWOŚCIĄ

Róża wiatrów w biżuterii cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie, jeszcze bardziej zyskała na znaczeniu. Dlaczego? Współczesna kobieta uwielbia delikatną, lecz niebanalną i wymowną biżuterię, która podkreśla jej styl, osobowość, kobiecość i jednocześnie wyraża uczucia, marzenia, wspomnienia… Biżuteria staje się zarówno eleganckim i nowoczesnym dodatkiem, jak i pięknym, osobistym amuletem. W takiej sytuacji to właśnie róża wiatrów jest jednym z najpiękniejszych i jednocześnie niezwykłych symboli. 

SYMBOLIKA RÓŻY WIATRÓW

Wyjątkowa róża wiatrów to symbol o głębokim znaczeniu, historią sięgający do starożytności. Na samym początku warto wspomnieć, że pod pojęciem róży wiatrów mieszczą się dwie rzeczy. Pierwsza z nich róża kompasowa (tarcza kompasu z podziałką, wyznaczającą kierunkami świata), nanoszona na stare mapy morskie i używana przez żeglarzy przed wprowadzeniem kompasu magnetycznego. Natomiast druga to róża wiatrów przedstawiająca rozkład wiatrów.

Róża wiatrów posiada głęboko metaforyczne znaczenie. Przede wszystkim, nawiązuje do podróżowania i chęci odkrywania tego, co nieznane, a co nas ciekawi. Mamy tutaj na myśli także chęć poznawania samego siebie. Symbolizuje wolność, siłę i walkę z przeróżnymi trudnościami, przeciwnościami losu, wskazując drogę do szczęścia. Dawniej, była amuletem żeglarzy, zapewniając bezpieczny powrót do domu. Współcześnie, jest szczególnie popularnym motywem, stosowanym na przedmiotach, pamiątkach, w tym także w jubilerstwie. 

RÓŻA WIATRÓW W BIŻUTERII – BRANSOLETKI I NASZYJNIKI

Elegancka i subtelna, ręcznie wykonana biżuteria z róża wiatrów jest dostępna w naszym sklepie. Mamy dla Ciebie srebrne damskie bransoletki i naszyjniki ze srebra z wyjątkowej kolekcji FIND YOUR FREEDOM /Znajdź swoją “wolność”/, swoje miejsce na ziemi. To przesłanie dotyczy także dążenia do wyznaczonego celu czy osiągnięcia takiego stanu, kiedy czujemy się dobrze wolni, spełnieni, oddychamy pełną piersią.

Delikatna bransoletka srebrna z różą wiatrów z naszej oferty idealnie prezentuje się zarówno osobno, jak i w połączeniu z bransoletkami z kamieniami, które znajdziesz w naszym sklepie. Poniżej, z kamieniami księżycowymi, tworząc subtelny, lecz wyjątkowy zestaw TRUST YOUR INTUITION, FIND YOUR FREEDOM /Zaufaj intuicji, znajdź swoją “wolność”/.

róża wiatrów w biżuterii

Kolejna, oryginalna bransoletka z kamieni zoisyt z rubinem z różą wiatrów, w wersji wkładanej na rękę (na gumce jubilerskiej). Tworzy doskonały zestaw z delikatną bransoletką z motywem gór

W naszej kolekcji FIND YOUR FREEDOM znajdziesz również Delikatny naszyjnik srebrny z różą wiatrów

róża wiatrów w biżuterii

Delikatna i szykowna biżuteria z różą wiatrów to również doskonała propozycja na piękny prezent dla każdej kobiety. Wyraża więcej niż słowa i z pewnością sprawi wielką radość. Kobiety uwielbiają takie wyjątkowe prezenty.róża wiatrów w biżuterii

Poniżej, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych stylizacji z bransoletką ze srebra róża wiatrów i naszyjnikiem srebrnym róża wiatrów

Sprawdź naszą pełną ofertę w Sklepie internetowym z biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.