BIŻUTERIA Z KAMIENIEM KSIĘŻYCOWYM – POZNAJ JEJ MOC

wpis w: Biżuteria i stylizacje | 0

biżuteria z kamieniem księżycowym

BIŻUTERIA Z KAMIENIEM KSIĘŻYCOWYM POZNAJ JEJ MOC

Biżuteria z kamieniem księżycowym jest wyjątkowa, elegancka i niezwykle kobieca. Nic w tym dziwnego. Wszystko za sprawą tego jakże magicznego i zachwycającego kamienia. 

Kamień księżycowy, należący do skaleni, jest bardzo cenionym minerałem o niezwykłej sile i kolorystyce. Posiada niespotykaną, opalizującą, srebrzysto–perłową barwę i miejscami połyskujące, niebieskie pasemko, widoczne zwłaszcza przy poruszaniu kamieniem, obracaniu. To taka poświata, którą możemy dostrzec obserwując Księżyc. Warto pamiętać, że najcenniejsze kamienie księżycowe to te bezbarwne, prawie przezroczyste i to na nich występuje piękny, niebieski błysk.

WŁAŚCIWOŚĆI I ZNACZENIE BIŻUTERII Z KAMIENI KSIĘŻYCOWYCH

Kamień księżycowy, przede wszystkim, pomaga podążać drogą zgodną z naszym przeznaczeniem, dlatego nazywany jest kamieniem intuicji. Dzięki niemu można także osiągnąć tak ważną równowagę uczuciową w sytuacji, gdy do głosu dochodzą silne emocje. Stabilizuje je i uspokaja, wycisza. Pełni funkcje ochronne i zapewnia odpowiedni, dobry sen. Ponadto, symbolizuje nadzieję, przynosi szczęście w miłości i ją pogłębia, sprzyja płodności (jest symbolem płodności). Wspiera również w sytuacjach stresujących i dodaje chęci do życia, gdy nam ich brakuje. W niektórych kulturach uważany jest za kamień rozwoju duchowego, kojarzony z dobrym losem. 

BRANSOLETKI Z KAMIENIEM KSIĘŻYCOWYM – NAJPIĘKNIEJSZY TALIZMAN

Subtelna i elegancka biżuteria z kamieni księżycowych stanowi idealne dopełnienie każdej stylizacji, zarówno codziennej, jak i wieczorowej. Dodaje im szyku i klasy. Niezastąpiona na specjalne, wyjątkowe okazje. Doskonale współgra z wieloma barwami i niemalże każdym stylem. Bransoletki z kamieni księżycowych tworzą piękne, wyjątkowe zestawy zarówno z naszymi srebrnymi bransoletkami, jak i tymi z kamieniami. Co więcej, nasza biżuteria zawsze łączy się z głębokim przesłaniem, zatem to nie tylko dodatek, lecz osobisty, piękny talizman.

Bransoletka z kamieni księżycowych i srebra z różą wiatrów

Bransoletka z kamieni księżycowych w zestawie z delikatną bransoletką z iolitów

Bransoletki z kamieni księżycowych to również idealne rozwiązanie na niepowtarzalny, szykowny prezent dla kobiety. U nas dostępne są bransoletki na zapięcie i wkładane na rękę (na wysokiej klasy gumce jubilerskiej), bransoletki z kamieni księżycowych z sercem, zdobionym kryształkami. Zapewniamy, kobiety uwielbiają takie prezenty.  biżuteria z kamieniem księżycowym

Jesteśmy przekonani, że zarówno delikatna bransoletka z kamieni księżycowych TRUST YOUR INTUITION /Zaufaj intuicji/, jak i bransoletki FOLLOW YOUR HEART /Podążaj za głosem serca/ są idealnym pomysłem na wyjątkowy i gustowny prezent.

Więcej propozycji znajdziesz w naszym sklepie internetowym z biżuterią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.