BIŻUTERIA Z GRANATEM – WYJĄTKOWA I ELEGANCKA

wpis w: Moc kamieni | 0

biżuteria z granatem

BIŻUTERIA Z GRANATEM WYJĄTKOWA I ELEGANCKA

Biżuteria z granatem, magicznym, szykownym i stosunkowo rzadkim kamieniem szlachetnym, zachwyca od najdawniejszych czasów. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa granatum, co nawiązuje do owocu granatu. Minerał jest bogaty w różne odcienie barw, natomiast najczęściej spotykamy granaty czerwone, fioletowo-czerwone i pomarańczowe. Są też takie, które mogą zmieniać barwę w zależności od źródła światła. Niektóre granaty charakteryzują się asteryzmem, czyli zjawiskiem optycznym, polegającym na pojawieniu się wąskich smug światła, przenikających przez kamień, mogą wywoływać efekt błyszczącej gwiazdy lub kociego oka. Poniekąd, dzięki temu, granat zachwyca tak pięknym blaskiem. To wszystko sprawia, że granat jest niezwykłym, bardzo cenionym i popularnym kamieniem w jubilerstwie.

W CZYM TKWI SIŁA BIŻUTERII Z GRANATÓW?

Granat, przede wszystkim, dodaje odwagi, siły i motywacji do działania. Kamień ten wzmacnia poczucie własnej wartości, co sprawia, że pozwala w pełni zaakceptować siebie i to, co się posiada. Uwalnia od strachu przed nieznanym, umożliwiając tym samym podążanie za wyzwaniami i marzeniami. Szczególnie polecany dla osób, które, mimo, iż nie są zadowolone z obecnego stanu rzeczy, z tego, co dzieję się w ich życiu, obawiają się wszelkich zmian. Nie wierzą w siebie, w swoje możliwości, więc bezpiecznie pozostają przy tym, co, ich zdaniem, jest pewne, znane i bezpieczne. Granat zapewnia ukojenie, łagodzi rany emocjonalne i daje siłę, by ten lęk przezwyciężyć, otworzyć się na nowe przeżycia. Ponadto, wyzwala talenty i pasję. Jest to również kamień miłości i seksualności, może także wzmacniać przyjaźń. Sprzyja rozwojowi osobistemu i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

DELIKATNA BIŻUTERIA DAMSKA Z GRANATEM – DODATKI, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

Jeśli poszukujesz subtelnej, wyjątkowej i eleganckiej biżuterii z granatów to warto odwiedzić nasz sklep online. Mamy dla Ciebie bransoletki z tych magicznych kamieni, które sprawdzą się zarówno na co dzień, do pracy, jak i na specjalne, wyjątkowe okazje. Taka biżuteria z granatem idealnie uzupełni Twój strój, dodając mu szyku i, co najważniejsze, podkreśli Twój niepowtarzalny styl. Bransoletki z granatów doskonale współgrają z naszymi delikatnymi bransoletkami srebrnymi lub bransoletkami z kamieniami naturalnymi i szlachetnymi, tworząc wyjątkowe zestawy z głębokim przesłaniem.

Srebrne bransoletki z granatem

biżuteria z granatem

Delikatne bransoletki z granatów i spineli

biżuteria z granatem

Elegancka, srebrna biżuteria z granatem to także idealne rozwiązanie na niepowtarzalny i piękny prezent dla każdej kobiety. Wyraża więcej niż słowa i z pewnością sprawi jej wielką radość. Kobiety uwielbiają takie prezenty.

U nas dostępne są bransoletki z większych lub mniejszych kamieni, zarówno na zapięcie, jak i wkładane na rękę (na wysokiej klasy gumce jubilerskiej). 

Delikatna bransoletka granaty i srebro BELIEVE IN YOURSELF /Uwierz w siebie/ z kamieni o średnicy 3 mm

biżuteria z granatem

Elegancka bransoletka z granatów i srebra BELIEVE IN YOURSELF /Uwierz w siebie/ z kamieni o średnicy 4 mm

Bransoletka z granatów z koniczynką TAKE THE RISK /Zaryzykuj/

biżuteria z granatem

Możemy również wykonać bransoletkę z granatów na Twoje indywidualne zamówienie, z inną zawieszką. W celu ustalenia szczegółów zapisz do nas Biżuteria na zamówienie.

Sprawdź naszą pełna ofertę w Sklepie internetowym z biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.