biżuteria na prezent

BIŻUTERIA NA PREZENT

wpis w: Biżuteria | 0

BIŻUTERIA NA PREZENT

Biżuteria na prezent dla bliskiej osoby to zawsze doskonały wybór, swego rodzaju „pewniak”. Oryginalna i wymowna, szlachetna, ręcznie robiona biżuteria to bardzo osobisty, wyjątkowy podarunek, wyraz pięknych emocji. Nawet kobiety zakładające ją okazjonalnie, szybko przekonują się do nowoczesnych, delikatnych bransoletek czy naszyjników.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ BIŻUTERIĘ?

Od czego zacząć? W pierwszej kolejności musisz wybrać rodzaj biżuterii. 

W naszej ofercie znajdziesz naszyjniki i bransoletki z nowoczesnymi elementami, ważnymi symbolami, wykonane ze srebra i ciekawych kamieni. Co więcej, u nas biżuteria zawsze łączy się z przesłaniem, co sprawia, że jest nie tylko dodatkiem. To siła i pozytywna energia mająca źródło w nas samych. 

Bransoletki z naszej kolekcji – delikatne, lecz efektowne, z zawieszkami i personalizowanie to dodatki, najchętniej wybierane przez współczesną kobietę. 

biżuteria na prezent

biżuteria na prezent

Szczególną popularnością cieszą się bransoletki z symbolem nieskończoności, jako wyraz nieskończonej miłości lub przyjaźni. Taka biżuteria to gustowny i wymowny prezent dla żony, dziewczyny, przyjaciółki, siostry czy mamy. Z pewnością, bez względu na czas i miejsce, będzie zawsze przypominać o nierozerwalnej więzi łączącej dwie osoby.

Wybierając bransoletkę trzeba znać obwód nadgarstka. U nas jest on o tyle istotny, że każdą bransoletkę wykonujemy specjalnie na obwód podany przy składaniu zamówienia. Jeśli nie masz możliwości, by go zmierzyć, możesz zasugerować się już posiadaną bransoletką lub podać obwód, który jest najczęściej wybierany – 17 cm. Dobrym rozwiązaniem jest zakup srebrnej bransoletki posiadającej regulację (łańcuszek przedłużający). 

Jeśli zupełnie nie wiesz jaką bransoletkę wybrać, nie masz też pewności, że obdarowana kobieta będzie ją nosić, proponujemy naszyjnik – to bezpieczne rozwiązanie, a równie wyjątkowy prezent.

Mamy dla Ciebie naszyjniki srebrne, nowoczesne, kobiece, z pięknymi przesłaniami. Dzięki takim dodatkom każda kobieta poczuje, że jest wyjątkowa i doceniona.

biżuteria na prezent

biżuteria na prezent

Jest jeszcze jedno, niezawodne wyjście – karta podarunkowa na zakup biżuterii w naszym sklepie. Obdarowana kobieta może samodzielnie wybrać prezent, który spełni jej oczekiwania. To doskonałe rozwiązanie na każdą okazję, gwarancja zawsze trafionego prezentu.

W naszym sklepie znajdziesz karty podarunkowe o nominałach 50 zł, 80 zł i 100 zł KARTY PODARUNKOWE

U nas możesz również – w uwagach do zamówienia – możesz napisać tekst, który będzie wydrukowany i dołączony do prezentu.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu → ACHA Studio Biżuterii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.